IBM & Lenovo
( termékek mennyisége: 33 )
Állapot: új

Tápegység LENOVO AC PLATINUM 550W | 00AL533
52 596,00 Ft
nettó
66 797,00 Ft
bruttó
/ db
52 596,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca Lenovo/IBM 3.5'' Hot-Swap System X | 00E7600 | L38552
12 799,00 Ft
nettó
16 255,00 Ft
bruttó
/ db
12 799,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SCSI/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 44T2216
11 543,00 Ft
nettó
14 660,00 Ft
bruttó
/ db
11 543,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 69Y5284
12 799,00 Ft
nettó
16 255,00 Ft
bruttó
/ db
12 799,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 03X3836
14 893,00 Ft
nettó
18 914,00 Ft
bruttó
/ db
14 893,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 85Y5895
7 774,00 Ft
nettó
9 873,00 Ft
bruttó
/ db
7 774,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 03T8898
16 987,00 Ft
nettó
21 573,00 Ft
bruttó
/ db
16 987,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 45W2107
10 705,00 Ft
nettó
13 595,00 Ft
bruttó
/ db
10 705,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 45W8687
10 705,00 Ft
nettó
13 595,00 Ft
bruttó
/ db
10 705,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM | 42R4127
7 774,00 Ft
nettó
9 873,00 Ft
bruttó
/ db
7 774,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SCSI/SAS/SATA Hot-Swap IBM | 59P5241
48 396,00 Ft
nettó
61 463,00 Ft
bruttó
/ db
48 396,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó

Állapot: új

Hűtőborda az IBM System x3650 M5 | 00KC718
34 631,00 Ft
nettó
43 981,00 Ft
bruttó
/ db
34 631,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 42R4131
13 913,00 Ft
nettó
17 669,00 Ft
bruttó
/ db
13 913,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 42R4129
13 978,00 Ft
nettó
17 752,00 Ft
bruttó
/ db
13 978,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SCSI Hot-Swap IBM & Lenovo | 39Y8108
14 162,00 Ft
nettó
17 986,00 Ft
bruttó
/ db
14 162,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SCSI Hot-Swap IBM & Lenovo | 31R2239
14 162,00 Ft
nettó
17 986,00 Ft
bruttó
/ db
14 162,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' FC IBM & Lenovo | 39M6036
13 971,00 Ft
nettó
17 743,00 Ft
bruttó
/ db
13 971,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS Hot-Swap IBM & Lenovo | 49Y1881
6 507,00 Ft
nettó
8 264,00 Ft
bruttó
/ db
6 507,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 03X3835
14 162,00 Ft
nettó
17 986,00 Ft
bruttó
/ db
14 162,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 03X3969
14 162,00 Ft
nettó
17 986,00 Ft
bruttó
/ db
14 162,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA IBM & Lenovo | 85Y5894
15 589,00 Ft
nettó
19 798,00 Ft
bruttó
/ db
15 589,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA IBM & Lenovo | 69Y5342
14 162,00 Ft
nettó
17 986,00 Ft
bruttó
/ db
14 162,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 03T8147
7 414,00 Ft
nettó
9 416,00 Ft
bruttó
/ db
7 414,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 3.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 03T8897
13 864,00 Ft
nettó
17 607,00 Ft
bruttó
/ db
13 864,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 45W2106
10 073,00 Ft
nettó
12 793,00 Ft
bruttó
/ db
10 073,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | 45W7731
27 201,00 Ft
nettó
34 545,00 Ft
bruttó
/ db
27 201,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó


Meghajtó tálca 2.5'' SAS/SATA Hot-Swap IBM & Lenovo | M07625
14 162,00 Ft
nettó
17 986,00 Ft
bruttó
/ db
14 162,00 FtA nettó árak kereséséhez a keresőbe írja be a nettó
- 1
- 2
