Árukereső.hu Árukereső.hu
Ubiquiti

Modul SFP Ubiquiti UF-SM-10G LC 10 Gbps SFP+ 10 km

Modul SFP Ubiquiti UF-SM-10G LC 10 Gbps SFP+ 10 km
  • Modul SFP Ubiquiti | UF SM 10G | 10 Gbps SFP+ | 10 km
  • Gyártói cikkszám: UF-SM-10G
  • Típusszám: UF SM 10G
  • Gyártó: Ubiquiti
  • kompatibilitás: Ubiquiti
  • Kábeltípus támogatott: Egymódú szál
  • Csatlakozó típusa: LC
  • Hullámhossz: 1310nm
  • Átviteli sebesség: 10 Gbps SFP+
  • Ellenőrizze a teljes specifikációt
    28 434,00 Ftáfa nélkül 36 111,00 Ftáfával
    / db
    status_icon 30+ darab Termék külső raktárban (hosszabb szállítási idő)
    TECHNIKAI TÁMOGATÁS Ingyenes technikai támogatást kínálunk. Kérdés esetén, hívjon / írjonÍrj chaten
    A TERMÉK VISSZATÉRÍTÉS VAGY CSEREA szerződéstől 14 napon belül indokolás nélkül elállhat
    LÍZING A CÉGNEKKérdezzen a kereskedőnktől a vállalatoknak szóló ajánlatainkról
    Rendelésre kapható termék MEGRENDELJÜK ÖNNEK A TERMÉKET

    Ingyenes visszaküldés

    Vásárolja meg a terméket és próbálja ki otthonában, amikor Önnek jól esik. A terméket indoklás nélkül visszaküldheti. 14 nap.
    Részleteket megjelenítése
    14nap a szerződés elállására
    Az Ön elégedettsége nagyon fontos számunkra, így a terméket indoklás nélkül visszaküldheti. 14 nap.
    Stressz és aggodalom nélkül
    Számunkra fontos az Ön kényelme, ezért üzletünk biztosítja a kedvező feltételekkel történő visszaküldést.
    Ingyenes visszaküldés
    Fedezzük a visszaküldés költségeit.
    Termék paraméterek:
    • Gyártói cikkszámUF-SM-10G
    • TípusszámUF SM 10G
    • GyártóUbiquiti
    • kompatibilitásUbiquiti
    • Kábeltípus támogatottEgymódú szál
    • Csatlakozó típusaLC
    • Hullámhossz1310nm
    • Átviteli sebesség10 Gbps SFP+
    • távolság10 km
    • Mennyiség a csomagban2-Pack
    • Állapotúj
    • Garancia1 év
    • TerméktípusWkładka SFP
    Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
    Ha a fenti információk nem elegendőek az Ön számára, kérjük, küldje el nekünk kérdését. Megpróbáljuk megválaszolni.
    Kérdésfelvetés
    Kérdezz a termékről

    Ha fenti termék leírás Önnek hiányos, írja meg nekünk a termékkel kapcsolatos kérdései. Igyekszünk azokra minél hamarabb válaszolni.

    Az adatok feldolgozása az alábbiaknak megfelelően történikadatvédelmi szabályzat. Az adatok benyújtásával elfogadja az adatvédelmi szabályzat rendelkezéseit.

    A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező
    Írja meg véleményét
    Véleménye:
    5/5
    Adja hozzá saját termékfotóját:
    This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
    I DO NOT AGREE
    I AGREE, I WANT TO GO TO THE WEBSITE
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel